Μια μεγάλη γιορτή διοργάνωσε η ομάδα ηλικιωμένων Καλπακίου, λίγες ημέρες πριν τα Χριστούγεννα. Η δραστήρια ομάδα συγκέντρωσε τα μέλη της σε μία εκδήλωση που είχε λίγο από όλα: κέφι, μουσική, χορό και καλομαγειρεμένο φαγητό! Το γλέντι ξεκίνησε νωρίς το μεσημέρι και αμέσως “ζεστάθηκε” η ατμόσφαιρα από το χαμόγελο όλων. Στη γιορτή παρευρέθηκαν οι αντιδήμαρχοι κ.κ. Στέλιος Κουκουλάρης, Τάσος Γιούνης και ο Πρόεδρος του Νομικού Προσώπου κ. Μιχάλης Σιούτης. Η Πρόεδρος της Ομάδας ηλικιωμένων Καλπακίου καλωσόρισε τους παρευρισκομένους και ευχαρίστησε το Δήμαρχο κ. Κώστα Καψάλη, τον Πρόεδρο του Νομικού Προσώπου και όλα τα μέλη της Δημοτικής Αρχής για την συμπαράσταση και στήριξη.
Σημαντικες Ανακοινωσεις :
- ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΟΡΜΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ ΤΡΙΤΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- Oδηγίες προφύλαξης των πολιτών από την εμφάνιση υψηλών θερμοκρασιών και καύσωνα
βρισκεστε εδω :Home »