Ο Δήμος Πωγωνίου θα προχωρήσει στην πρόσληψη 3 ατόμων για την κάλυψη αναγκών ανταποδοτικού χαρακτήρα (ύδρευσης – άρδευσης – αποχέτευσης, καθαριότητας και ηλεκτροφωτισμού). Η διάρκεια της σύμβασης είναι 8 μήνες. Λεπτομέρειες στο συνημμένο αρχείο. YYY1-2015_YYYYY_YYYYYYYY_8YYYY.doc Προσλήψεις
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ υπ’ αριθμ. ΣΟΧ 4/ 2024 για τη σύναψη ΣΥΜΒΑΣΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΟΡΙΣΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ για την υλοποίηση της Πράξης «Κοινωνικό Παντοπωλείο, Παροχή Συσσιτίου Δήμου Πωγωνίου» (Κωδικός ΟΠΣ: 6002946) του Ε.Π. «Ήπειρος 2021-2027» και που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (Ε.Κ.Τ.).