Πέντε πούλμαν με πάνω από (200) ΔΙΑΚΟΣΙΑ ΠΑΙΔΙΑ του Νηπιαγωγείου και του Δημοτικού Περάματος πραγματοποίησαν σχολική εκδρομή στα ΚΤΙΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΩΓΩΝΙΟΥ. Οι εγκαταστήσεις του Μπάσκετ της Παιδικής Χαράς και των άλλων χώρων που συμπληρώθηκαν πρόσφατα με την ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ 5Χ5 από τον Δήμο Πωγωνίου δημιούργησαν έναν ιδανικό χώρο για ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ. Οι προφυλασσόμενοι χώροι δημιουργούν την απαραίτητη ασφάλεια για τους εκπαιδευτικούς που μπορούν να ελέγχουν τα παιδιά , και με το καταπληκτικό περιβάλλον δίνουν μια πολύ καλή πρόταση στους εκπαιδευτικούς για την πραγματοποίηση σχολικών εκδρομών.
Σημαντικες Ανακοινωσεις :
- ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΟΡΜΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΩΓΩΝΙΑΝΗΣ ΠΕΜΠΤΗ 8 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 7 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ ΤΡΙΤΗ 6 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΟ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ
- Oδηγίες προφύλαξης των πολιτών από την εμφάνιση υψηλών θερμοκρασιών και καύσωνα
βρισκεστε εδω :Home »